BADER
Referent/-ka ds. wydajności produkcji - Bolesławiec

Do firmy Bader Polska Sp. z o.o. w Bolesławcu poszukujemy pracownika/-czki na stanowisko:

Referent/-ka ds. wydajności produkcji

Zakres obowiązków:

  • organizacja rozmieszczania maszyn i stanowisk produkcyjnych
  • tworzenie layoutów i bieżące projektowanie nowych urządzeń do produkcji
  • inicjowanie i prowadzenie działań korygujących i doskonalących produkt i proces

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie (techniczne, logistyczne), wyższe kierunkowe – mile widziane
  • znajomość MsOffice
  • znajomość AutoCAD, zwłaszcza SketchUp – warunek konieczny!
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z terminową wypłatą wynagrodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy
  • możliwość korzystania z zaplecza socjalnego

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać osobiście: ul. Mostowa 1, Bolesławiec bądź za pomocą e-maila: praca@bader-leather.com