BADER
Pracownik/-czka ds. technologii maszyn CNC - Bolesławiec

Do firmy Bader Polska Sp. z o.o. w Bolesławcu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik/-czka ds. technologii maszyn CNC

Zakres obowiązków:
◾obsługa maszyny CNC
◾wprowadzanie do produkcji nowych produktów
◾tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:
◾wykształcenie średnie techniczne
◾bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
◾znajomość MsOffice
◾bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (AutoCad lub pokrewne)
◾prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
◾ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie
◾zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
◾atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakość świadczonej pracy
◾terminową wypłatę wynagrodzenia za pracę
◾możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać osobiście przy ul. Mostowej 1, Bolesławiec bądź za pomocą e-maila: praca@bader-leather.com