BADER
Specjalista/-ka ds. technologii produkcji/ds. produktu - Bolesławiec

Do firmy Bader Polska Sp. z o.o. w Bolesławcu poszukujemy pracownika/-czki na stanowisko:

Specjalisty/-ki ds. technologii produkcji/ds. produktu

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie produkcji
  • testy, próby, kontakt z dostawcami maszyn/materiałów
  • kontakty wewnętrzne w Grupie BADER

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, wyższe techniczne - mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku - mile widziane
  • znajomość AutoCAD lub programu pokrewnego na poziomie podstawowym
  • bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z terminową wypłatą wynagrodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakość świadczonej pracy
  • możliwość korzystania z zaplecza socjalnego

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać osobiście przy ul. Mostowa 1, Bolesławiec bądź za pomocą e-maila: praca@bader-leather.com