BADER
Specjalista/-ka Inżynier Jakości - Bolesławiec

Do firmy Bader Polska Sp. z o.o. w Bolesławcu poszukujemy pracownika/-czki na stanowisko:

Specjalista/-ka / Inżynier Jakości

Zakres obowiązków:

  • opracowanie i aktualizacja dokumentacji systemowej
  • prowadzenie analiz reklamacyjnych
  • tłumaczenie odpowiedzi reklamacyjcnych do klienta
  • nadzór nad działaniami w LOP
  • prowadzenie analiz jakościowych, nadzór nad urządzeniami pomiarowymi, prowadzenie statystyk

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne, wyższe techniczne - mile widziane
  • doświadczenie zawodowe  na pokrewnym stanowisku 2 lata - mile widziane
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie
  • znajomość narzędzi jakości (FMEA, SPC, Control Plan, 5Why) - mile widziana
  • obsługa komputera - pakiet MsOffice
  • znajmość norm ISO (w tym ISO TS 16949)

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakość świadczonej pracy
  • terminową wypłatę wynagrodzenia za pracę
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać osobiście przy ul. Mostowa 1, Bolesławiec bądź za pomocą e-maila: praca@bader-leather.com