BADER
Specjalista/-ka ds. personalnych-płac - Nowa Sól

Do oddziału firmy Bader Polska Sp. z o.o. w Nowej Soli poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/-ka ds. personalnych-płac

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • rozliczanie czasu pracy oraz naliczanie wynagrodzeń
  • rozliczenia ZUS, PFRON, rozliczenia US, sprawozdawczość GUS
  • współpraca z APT

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, wyższe – mile widziane
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku personalnym, w tym naliczaniu wynagrodzeń (1 rok)
  • bardzo dobra  znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, wynagrodzeń, podatku dochodowego
  • bardzo dobra znajomość MsOffice
  • znajomość SAP – mile widziana
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z terminową wypłatą wynagrodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy
  • możliwość korzystania z zaplecza socjalnego

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać osobiście przy ul. Wojska Polskiego 34, Nowa Sól bądź za pomocą e-maila: pracaNS@bader-leather.com