BADER
Szwacz/-ka – Nowa Sól

Do oddziału firmy Bader Polska Sp. z o.o. w Nowej Soli poszukujemy pracownika/-czki na stanowisko:

Szwacz/-ka

Zakres obowiązków:

  • zszywanie skórzanych i tekstylnych elementów tapicerki według projektu
  • szycie na maszynie pokrowców skórzanych - tapicerki do samochodów
  • wykrawanie

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w szyciu (głównie w szyciu skóry, czasami w połączeniu z tekstyliami)
  • umiejętność szycia na maszynie przemysłowej
  • dokładność (dobry wzrok)
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakość świadczonej pracy
  • terminową wypłatę wynagrodzenia za pracę
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Jak dołączyć do naszego zespołu?

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać osobiście przy ul. Wojska Polskiego 34, Nowa Sól bądź za pomocą e-maila: pracaNS@bader-leather.com